Preskocit navigáciu

Náčelník logistiky


major Ing.  Mário ANTONI

Náčelník logistiky major Ing.  Mário ANTONI

Narodil sa 24.12.1976 v Starej Ľubovni .

Vzdelanie:
• 1.9.1983 – 30.6.1991 – Základná škola, Podolínec
• 1.9.1991 – 30.6.1995 – Stredná priemyselná škola dopravná , Košice
• 4.9.1995 – 6.7.2000 – Vojenská akadémia Liptovský Mikuláš

Vykonávané funkcie:
• 8/2000 – 9/2000 – veliteľ čaty materiálovo technického zabezpečenia, 1. tankový prápor, Levice
• 10/2000 – 6/2003 – náčelník proviantnej služby, mechanizovaný prápor, Nitra
• 7/2003 – 3/2005 – dôstojník roty zabezpečenia velenia, mechanizovaný prápor, Nitra
• 4/2005 – 1/2009 – starší dôstojník logistiky, mechanizovaný prápor, Nitra
• 2/2009 – 8/2015 – náčelník skupiny, protilietadlová raketová brigáda, Nitra
• 9/2015 – 7/2016 – náčelník štábu, 1.protilietadlová raketová skupina S-300, protilietadlová raketová brigáda, Nitra
• 7/2016 – 1/2017 – veliteľ práporu, prápor logistiky, protilietadlová raketová brigáda, Nitra • 2/2017 – 3/2018 – náčelník logistiky, protilietadlová raketová brigáda, Nitra

Kurzy:
2001 Mobilizačný kurz,
2003 Jazykový kurz Stanag-2
2008 Základný veliteľsko-štábny kurz, Nitra

Vykonávané funkcie v MKM:
• 19.9.2012 – 27.3.2013 – operácia UNFICYP – starší dôstojník, sektorové veliteľstvo
• 14.3.2018 – súčasnosť – operácia UNFICYP – náčelník logistiky, sektorové veliteľstvo

Jazyková spôsobilosť:
• anglický jazyk – STANAG 6001 SLP 1+, 2, 2+, 2

Záujmy:
• futbal, cyklistika, beh, plávanie, knihy,

Rodina:
• rozvedený, 2 deti

Kontakt: unficyp-s4-snr-logs-offr@un.org

Skočiť na menu




Share