Preskocit navigáciu

Bežecký tím Strediska CIMIC a PSYOPS ocenený na 345 km štafetovom behu „Od Tatier k Dunaju“


Bežecký tím Strediska CIMIC a PSYOPS ocenený na 345 km štafetovom behu  „Od Tatier k Dunaju“
V dňoch 19. - 20. augusta sa príslušníci Strediska CIMIC a PSYOPS zúčastnili bežeckých pretekov „Od Tatier k Dunaju“, 345 kilometrov dlhého štafetového behu družstiev z Jasnej do Bratislavy. Martinské Stredisko CIMIC a PSYOPS reprezentoval 12-členný bežecký tím v zložení rtn. Peter Kviatkovský (kapitán tímu), nrtm. Ľuboš Stromko, por. Richard Falát, nrtm. Martin Brodniansky, rtm. Martin Chovanec, čat. Tomáš Iliev, čat. Milan Lučanský, por. Peter Kľučka, rtm. Martin Kontúr, rtm. Peter Buc, čat. Miroslav Papranec a rtn. Ján Hulín. Tím vyštartoval z Jasnej v Nízkych Tatrách v sobotu napoludnie, bežal štafetovým spôsobom nepretržite dňom aj nocou a v nedeľu poobede dobehol do cieľa pretekov na nábreží Dunaja v Bratislave. Preteky tohto typu predstavovali pre príslušníkov Strediska CIMIC a PSYOPS skúšku nielen z fyzickej pripravenosti, ale aj psychickej odolnosti, nakoľko sa členovia tímu museli vysporiadať s výrazným spánkovým deficitom, neustálymi presunmi v autách na miesta odovzdávania štafety, nepriaznivým počasím a v neposlednom rade aj so zraneniami. V tejto skúške príslušníci strediska hrdo obstáli a potvrdili svoju systematicky nadobúdanú fyzickú pripravenosť a psychickú odolnosť.
 
V tvrdej konkurencii 205 registrovaných tímov skončil tím pod názvom „Stredisko CIMIC a PSYOPS“ v kategórii „ALL 9 až 12-členné tímy bez rozdielu veku, výkonnosti a pohlavia“ s časom 27 hod. 19 min. 49 sek. na fantastickom 10. mieste.  Zadosťučinením celých pretekov bolo pre Stredisko CIMIC a PSYOPS získanie 2. miesta na stupni víťazov v kategórii „Firemná štafeta“.

Bežecký tím Strediska CIMIC a PSYOPS ocenený na 345 km štafetovom behu „Od Tatier k Dunaju“Bežecký tím Strediska CIMIC a PSYOPS ocenený na 345 km štafetovom behu „Od Tatier k Dunaju“Bežecký tím Strediska CIMIC a PSYOPS ocenený na 345 km štafetovom behu „Od Tatier k Dunaju“Bežecký tím Strediska CIMIC a PSYOPS ocenený na 345 km štafetovom behu „Od Tatier k Dunaju“Bežecký tím Strediska CIMIC a PSYOPS ocenený na 345 km štafetovom behu „Od Tatier k Dunaju“Bežecký tím Strediska CIMIC a PSYOPS ocenený na 345 km štafetovom behu „Od Tatier k Dunaju“Bežecký tím Strediska CIMIC a PSYOPS ocenený na 345 km štafetovom behu „Od Tatier k Dunaju“Bežecký tím Strediska CIMIC a PSYOPS ocenený na 345 km štafetovom behu „Od Tatier k Dunaju“

Autor: StrCaP , Foto: StrCaP - Dátum: 22.08.2017
Čítanosť: 2988
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share